Privatumo Politika

Atnaujinta: 2022.02.15

Antroji Lietuva (“mes”, “mes” arba “mūsų”) valdo https://antrojilietuva.com/ svetainę (“Paslauga”).

Šis puslapis informuoja jus apie mūsų politiką, susijusią su asmens informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės mūsų paslauga.

Jūsų informacijos nenaudosime ir su niekuo nesidalinsime, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje.

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją teikdami ir tobulindami paslaugą. Naudodamiesi paslauga sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią politiką. Jei šioje privatumo politikoje nenurodyta kitaip, šioje privatumo politikoje vartojamos sąvokos turi tokias pačias reikšmes kaip ir mūsų taisyklėse ir sąlygose, kurias rasite adresu http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Naudodamiesi mūsų paslauga, galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią būtų galima naudoti norint susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija („Asmeninė informacija“) gali apimti, bet tuo neapsiribojant:

  • Vardas
  • El. paštas

Svetainės duomenys

Mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų paslaugoje („svetainės duomenys“). Šie svetainės duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, jūsų apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose ir kita. statistika.

Slapukai

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kurie gali turėti anoniminį unikalų identifikatorių. Slapukai siunčiami į jūsų naršyklę iš interneto svetainės ir saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Informacijai rinkti naudojame „slapukus“. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau jei nepriimsite slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų paslaugos dalimis.

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, kad palengvintume mūsų paslaugą, teiktume paslaugą mūsų vardu, atliktume su paslauga susijusias paslaugas arba padėtų mums analizuoti, kaip naudojama mūsų paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos tik tam, kad atliktų šias užduotis mūsų vardu, ir yra įpareigotos jos neatskleisti ir nenaudoti jokiais kitais tikslais.

Saugumas

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Vaikų privatumas

Mūsų Paslauga nėra skirta niekam iki 18 metų („Vaikams“).

Sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 18 metų vaikų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė asmeninę informaciją, susisiekite su mumis. Jei sužinosime, kad jaunesnis nei 18 metų vaikas mums suteikė asmeninę informaciją, mes nedelsdami ištrinsime tokią informaciją iš savo serverių.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus pranešime šiame puslapyje paskelbdami naują privatumo politiką.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Kontaktai

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis.

info@antrojilietuva.com

x

Tapk nariu

Formalus stojimas įvyks partijos steigimo metu, tačiau norintys prisijungti anksčiau gali susisiekti su mumis el. paštu